ZADZWOŃ!PRZEŚLIJ!
Dopłaty do odszkodowań OC i AC - Zaniżone odszkodowanie - Odkup szkód OC i AC - Odkup odszkodowań - Odszkodowania OC i AC
Dopłaty do odszkodowań OC i AC - Zaniżone odszkodowanie - Odkup szkód OC i AC - Odkup odszkodowań - Odszkodowania OC i AC

Odszkodowania OC i AC Warmińsko-mazurskie

Odszkodowania powypadkowe OC i AC

Nasza kancelaria prężnie działająca na rynku odszkodowań powypadkowych z pewnością oferuje bardzo wysoką jakość pomocy w uzyskaniu najwyższych dopłat do odszkodowań na rynku. Walczymy o zaniżone odszkodowania z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w imieniu wszystkich osób poszkodowanych uczestniczących w zdarzeniach drogowych, kolizjach i wypadkach komunikacyjnych. Wieloletnie zdobywane doświadczenie naszych specjalistów ds. odszkodowań pozwoliło na stworzenie kancelarii odszkodowawczej na bardzo wysokim poziomie.

Nieustannie walczymy o dopłaty do odszkodowań z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, które wypłacają zaniżone odszkodowania. Pomagamy uzyskać poszkodowanym uczestnikom w zdarzeniach drogowych jak najwyższe odszkodowanie z polis ubezpieczeniowych OC i AC. Z pewnością jesteśmy w stanie ustalić okoliczności faktyczne zdarzenia drogowego oraz Towarzystwo Ubezpieczeniowe odpowiedzialne za likwidację szkody, które wypłaci należne odszkodowanie. Bezpłatnie i szczegółowo przeanalizujemy każdą przesłaną do nas sprawę. Na samym początku, aby uzyskać odszkodowanie za wypadek, kolizję lub zdarzenie drogowe bardzo ważnym aspektem jest, aby ustalić Towarzystwo Ubezpieczeniowe odpowiedzialne za przyjęcie odpowiedzialności za likwidację szkody na uszkodzonym samochodzie. Ustalony przez nas ubezpieczyciel w późniejszym etapie likwidacji szkody uszkodzonego samochodu, wypłaci należne odszkodowanie.

Nasi specjaliści ds. odszkodowań na co dzień zajmują się kompleksowo odszkodowaniami powypadkowymi. Prowadzimy również sprawy osób, które zostały poszkodowane jako pasażer, pieszy lub kierowca. W trakcie analizy dokumentów jesteśmy w stanie ocenić zasadność wysokości roszczeń oraz zaproponować pomoc w uzyskaniu jak najwyższego odszkodowania. Zarówno na początku etapu postępowania likwidacyjnego, jak i w procesie sądowym przeciwko Towarzystwu Ubezpieczeniowemu. Wyróżnia nas fakt, iż jesteśmy w stanie uzyskać odszkodowania powypadkowe w możliwie jak największych kwotach dla poszkodowanych od każdego ubezpieczyciela działającego na rynku polskim i zagranicznym.

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie za wypadek

Istnieje możliwość, że nasza kancelaria odszkodowawcza zajmująca się dopłatami do zaniżonych odszkodowań po otrzymaniu dokumentów i oszacowaniu zaniżonej szkody, wypłaci dodatkowe odszkodowanie od ręki. Nasi specjaliści ds. odszkodowań załatwią wszystkie sprawy formalne związane z dopłatą do zaniżonego odszkodowania. W ten sposób niezwłocznie otrzymasz do odszkodowania brakującą kwotę, której nie otrzymałeś od Towarzystwa Ubezpieczeniowego.  Zdecydowanie jest to jeden z powodów dla którego warto skorzystać z usług naszej kancelarii odszkodowawczej SZYBKIPAY.PL – DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ.

Poszkodowanego omija cała droga i procedura prawna, która przeważnie jest bardzo długa, mozolna i zniechęcająca. Perspektywa trudnych negocjacji z ubezpieczycielem, czy widmo procesu sądowego bardzo skutecznie odstrasza właścicieli uszkodzonych samochodów do walki z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Z pewnością podjęcie decyzji związanej z próbą uzyskania dopłaty do zaniżonego odszkodowania jest bardzo trudne. Dlatego w większości przypadków nie jest podejmowana żadna decyzja przez poszkodowanych. Nie mamy świadomości, że cały ciężar negocjacji z Towarzystwem Ubezpieczeniowym i odpowiedzialność weźmie na siebie kancelaria odszkodowawcza, która odkupiła odszkodowanie.

W przypadku nieudanej próby negocjacji z ubezpieczycielem oraz wytoczenia całego procesu sądowego również zajmuje się tym kancelaria dochodząca roszczeń od ubezpieczyciela. Wyliczona dopłata do odszkodowania, którą otrzyma poszkodowany, zostaje wypłacona od razu, bezpośrednio przez SZYBKIPAY.PL – DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ. Poszkodowany nie musi oczekiwać na zakończenie postępowania sądowego prowadzonego przez kancelarię odszkodowawczą. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż poszkodowany bardzo szybko uzyskuje dopłatę do zaniżonego odszkodowania.

Odszkodowanie powypadkowe OC i AC

Jeśli uważasz, że otrzymałeś zaniżone odszkodowanie powypadkowe z polisy OC lub AC od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, zgłoś się do naszej kancelarii odszkodowawczej w celu darmowej weryfikacji twojej szkody. Powierz swoją sprawę specjalistom ds. odszkodowań, którzy posiadają bogate doświadczenie w dochodzeniu wysokich odszkodowań. Nasza kancelaria odszkodowawcza uzyskuje najwyższe odszkodowania powypadkowe od Towarzystw Ubezpieczeniowych działających na rynku polskim i zagranicznym. Zapewniamy wszystkich poszkodowanych klientów, że wywalczona przez nas kwota odszkodowania będzie w pełni satysfakcjonująca i zadowalająca.

Korzystając z naszej kancelarii odszkodowawczej zapewniamy:

 • gwarancję bezpłatnej analizy sprawy,
 • doradztwo prawne na każdym etapie współpracy,
 • przejrzystą umowę – bez ukrytych kosztów,
 • uzyskanie najwyższego odszkodowania powypadkowego za szkody osobowe oraz rzeczowe z polis OC, AC i NNW,
 • reprezentowanie każdego klienta na etapie postepowania likwidacyjnego oraz sądowego,
 • niepobieranie żadnych zaliczek ani opłat wstępnych – wynagrodzeniem kancelarii jest prowizja ustalona na samym początku, od uzyskanego odszkodowania z polisy OC, AC i NNW.

Jeśli byłeś uczestnikiem zdarzenia drogowego, miałeś kolizję lub wypadek przysługuje Ci odszkodowanie od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Z pewnością nasza kancelaria odszkodowawcza uzyska w Twoim imieniu pełne i satysfakcjonujące odszkodowanie powypadkowe od ubezpieczyciela. W wyniku czego da Ci to pełną rekompensatę za krzywdę, ból i cierpienie będące skutkiem zdarzenia drogowego, kolizji lub wypadku. Zadzwoń do naszej kancelarii odszkodowawczej pod numer telefonu +48 798-907-828 i powierz nam swoją sprawę. Zachęcamy do skorzystania z prostego i krótkiego formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie internetowej w celu przesłania dokumentów. Przyspieszy to całą procedurę związaną z dopłatą do odszkodowania. Dzięki temu otrzymasz dopłatę pieniędzy do zaniżonego odszkodowania jeszcze szybciej!

Odszkodowanie komunikacyjne OC, AC i NNW

Odszkodowanie komunikacyjne – jest to odszkodowanie z polisy ubezpieczeniowej OC, AC lub NNW za zdarzenie drogowe, kolizję lub wypadek. Każdy poszkodowany uczestnik w wypadku komunikacyjnym ma prawo ubiegać się o odszkodowanie, w zależności od rodzaju zaistniałego zdarzenia. Jeżeli ubezpieczyciel wykonał oględziny i zaproponował twoim zdaniem zaniżone odszkodowanie, które Cię nie satysfakcjonuje, zadzwoń do naszej kancelarii odszkodowawczej pod numer telefonu +48 798-907-828, a pomożemy Ci uzyskać pełne odszkodowanie komunikacyjne od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, które jest odpowiedzialne za likwidację szkody. Skorzystaj z prostego i krótkiego formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie internetowej w celu przesłania wymaganych dokumentów. Bezpłatnie przeanalizujemy twoją sprawę i wyliczymy należne odszkodowanie oraz przeprowadzimy dochodzenie dopłaty do odszkodowania od Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Odszkodowanie komunikacyjne od Towarzystwa Ubezpieczeniowego obejmuje m.in.:

 • świadczenie za uszkodzony samochód,
 • świadczenie związane z utraconymi dochodami (zarobkami) np. przy prowadzonej działalności gospodarczej,
 • zadośćuczynienie za doznaną krzywdę fizyczną i psychiczną w wyniku kolizji lub wypadku drogowego,
 • zadośćuczynienie za doznaną krzywdę w związku ze śmiercią bliskiej osoby,
 • świadczenie za pogorszenie sytuacji życiowej po śmierci bliskiej osoby,
 • świadczenie za skradziony samochód,
 • rentę za wypadek drogowy,
 • świadczenie za najem samochodu zastępczego,
 • świadczenie za holowany uszkodzony samochód.

Podsumowując, Towarzystwa Ubezpieczeniowe działające na rynku polskim i zagranicznym zwykle dość mocno zaniżają szkody oraz przyznawane odszkodowania komunikacyjne. Ubezpieczyciele celowo żądają od poszkodowanych np. przedstawienia faktury za naprawę uszkodzonego samochodu, tłumacząc, że można było naprawić go taniej. Towarzystwo Ubezpieczeniowe odpowiedzialne za likwidację szkody uwzględnia w kosztorysie naprawczym zaniżone stawki za roboczogodzinę np. blacharza czy lakiernika samochodowego oraz stosuje części zamienne o podobnej klasie zbliżonej do oryginału. W takiej sytuacji mało kto jednak wie, że sporządzony kosztorys szkody zgodnie z prawem musi być wyliczony na częściach oryginalnych. Osoby poszkodowane nie mają świadomości, że wartość i jakość użytych części do naprawy ma istotny wpływ na bezpieczeństwo oraz cenę pojazdu przy jego późniejszej sprzedaży.

Aby otrzymać dopłatę do odszkodowania wyślij dwa dokumenty

W celu uzyskania darmowej weryfikacji szkody oraz przeliczenia wysokości dopłaty do zaniżonego odszkodowania wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej, załącz w nim dwa wymagane dokumenty:

 1. Wycenę szkody (tzw. KOSZTORYS).
 2. Decyzję o przyznaniu odszkodowania.

Potrzebujemy ich w celu weryfikacji Twojej szkody oraz przeliczenia wyceny dopłaty do zaniżonego odszkodowania. Pozostaw koniecznie swój numer telefonu do kontaktu z naszej strony, po szczegółowej analizie przesłanych dokumentów skontaktujemy się z propozycją dopłaty do zaniżonego odszkodowania.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie dopłat do odszkodowań z OC sprawcy oraz darmowego przeliczania zaniżonych kosztorysów powypadkowych z polisy OC sprawcy zdarzenia, jak i AC tzw Autocassco.

 • Nasi specjaliści ds. odszkodowań bezpłatnie przeanalizują każdą sprawę,
 • szybko przedstawiamy ofertę dopłaty do zaniżonego odszkodowania OC i AC,
 • po podpisaniu umowy, wypłacimy należne pieniądze,
 • dzięki naszej kancelarii odszkodowawczej otrzymasz dopłatę do zaniżonego odszkodowania OC i AC,
 • średnio dopłacamy ok. 4 000 zł nawet w ciągu 24h.

Dzięki naszej kancelarii odszkodowawczej SZYBKIPAY.PL – DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ, możesz otrzymać dodatkowe pieniądze do wypłaconego już odszkodowania. Zachęcamy do skorzystania z prostego i krótkiego formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie internetowej w celu przesłania dokumentów. Przyspieszy to całą procedurę związaną z weryfikacją zaniżonej szkody oraz z dopłatą do zaniżonego odszkodowania. Dzięki temu otrzymasz dopłatę pieniędzy do odszkodowania jeszcze szybciej!

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego dzwoniąc pod nasz numer +48 798-907-828 lub drogą mailową na kontakt@szybkipay.pl – UWAGA! Wysyłając wymagane dokumenty zwykłym mailem koniecznie w tytule maila podaj swój numer telefonu, ułatwi to nam rejestrację szkody w naszym systemie.

Otrzymałeś odszkodowanie? W 95% zostało zaniżone przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe!
Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? - Zadzwoń do nas!
ZADZWOŃ DO NAS!
PRZEPROWADZIMY DARMOWĄ WERYFIKACJĘ TWOJEGO ODSZKODOWANIA!

REALIZUJEMY DOPŁATY DO ZANIŻONYCH ODSZKODOWAŃ

Dopłaty do odszkodowań ALLIANZ

Dopłaty do odszkodowań
ALLIANZ

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań AVIVA

Dopłaty do odszkodowań
AVIVA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań AXA

Dopłaty do odszkodowań
AXA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań BALCIA

Dopłaty do odszkodowań
BALCIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań BEESAFE

Dopłaty do odszkodowań
BEESAFE

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań BENEFIA

Dopłaty do odszkodowań
BENEFIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań COMPENSA

Dopłaty do odszkodowań
COMPENSA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań CONCORDIA

Dopłaty do odszkodowań
CONCORDIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań CUPRUM

Dopłaty do odszkodowań
CUPRUM

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań ERGO HESTIA

Dopłaty do odszkodowań
ERGO HESTIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań EUROINS

Dopłaty do odszkodowań
EUROINS

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań EUROPA

Dopłaty do odszkodowań
EUROPA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań GENERALI

Dopłaty do odszkodowań
GENERALI

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań GOTHAER

Dopłaty do odszkodowań
GOTHAER

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań HDI

Dopłaty do odszkodowań
HDI

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań INTER POLSKA

Dopłaty do odszkodowań
INTER POLSKA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań INTERRISK

Dopłaty do odszkodowań
INTERRISK

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań LEADENHALL

Dopłaty do odszkodowań
LEADENHALL

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań LINK4

Dopłaty do odszkodowań
LINK4

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań LLOYDS

Dopłaty do odszkodowań
LLOYDS

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań MTU

Dopłaty do odszkodowań
MTU

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań PBUK

Dopłaty do odszkodowań
PBUK

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań POCZTOWE TUW

Dopłaty do odszkodowań
POCZTOWE TUW

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań POLISA ŻYCIE

Dopłaty do odszkodowań
POLISA ŻYCIE

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań PROAMA

Dopłaty do odszkodowań
PROAMA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań PZU

Dopłaty do odszkodowań
PZU

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań RESO

Dopłaty do odszkodowań
RESO

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań TUW

Dopłaty do odszkodowań
TUW

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań TUZ

Dopłaty do odszkodowań
TUZ

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań UFG

Dopłaty do odszkodowań
UFG

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań UNIQA

Dopłaty do odszkodowań
UNIQA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań WARTA

Dopłaty do odszkodowań
WARTA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań WIENER

Dopłaty do odszkodowań
WIENER

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań YOU CAN DRIVE

Dopłaty do odszkodowań
YOU CAN DRIVE

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz specjalista ds. odszkodowań oddzwoni do Ciebie w sprawie zaniżonej SZKODY lub DOPŁATY do zaniżonego odszkodowania.

Dopłata do odszkodowania nawet tego samego dnia

Opinie naszych klientów

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnij poniższy formularz. Przeprowadzimy szczegółową ekspertyzę Twojego zaniżonego kosztorysu i skontaktujemy się z Tobą z propozycją DOPŁATY do otrzymanego zaniżonego odszkodowania.
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


(Możesz załączyć kilka plików jednocześnie.)
Załącz tutaj dwa dokumenty:
1. WYCENA SZKODY tzw. (KOSZTORYS),
2. DECYZJA O PRZYZNANIU ODSZKODOWANIA.

Dopłaty do odszkodowań OC i AC - Zaniżone odszkodowanie - Odkup szkód OC i AC - Odkup odszkodowań - Odszkodowania OC i AC
Dopłaty do odszkodowań OC i AC - Odkup odszkodowań - Zaniżone odszkodowanie - SZYBKIPAY.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIPAY.PL - DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ
DOPŁATA DO ODSZKODOWAŃ
ODKUP ODSZKODOWAŃ
ZANIŻONE ODSZKODOWANIE
ODSZKODOWANIA OC I AC

tel. +48 798-034-902
e-mail: kontakt@szybkipay.pl

Copyright © 2012-2021. All Rights Reserved.