ZADZWOŃ!PRZEŚLIJ!
Dopłaty do odszkodowań OC i AC - Zaniżone odszkodowanie - Odkup szkód OC i AC - Odkup odszkodowań - Odszkodowania OC i AC
Dopłaty do odszkodowań OC i AC - Zaniżone odszkodowanie - Odkup szkód OC i AC - Odkup odszkodowań - Odszkodowania OC i AC

COMPENSA Zaniżone odszkodowanie

Zaniżone odszkodowanie przy szkodzie z OC i AC

Mamy świadomość, że dochodzenie zaniżonych odszkodowań nie jest takie proste, jak się komuś może wydawać. Jest to powód dla którego często poszkodowani rezygnują z walki z Towarzystwem Ubezpieczeniowym o swoje pieniądze. Najczęściej dochodzi do sytuacji, że zgadzamy się z tym co przyznał i wypłacił ubezpieczyciel. Naszym zdaniem warto korzystać z kancelarii odszkodowawczych, które dochodzą dopłat do odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych. W przypadku gdybyś znalazł kogoś, kto za Ciebie przeprowadzi całą procedurę prawną związaną z dochodzeniem dopłaty do odszkodowania na pewno skorzystałbyś z takiej oferty.

Nasza kancelaria świadczy usługi dochodzenia dopłat do odszkodowań od wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych działających na rynku Polskim. Nasze zdobyte przez lata doświadczenie w uzyskiwaniu najwyższych dopłat do zaniżonych odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych jest idealnym rozwiązaniem problemu wszystkich osób poszkodowanych. Należy pamiętać, że przyznane odszkodowanie przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe musi pokryć w całości niezbędne koszty naprawy uszkodzonego pojazdu do stanu z przed szkody. W kosztorysie muszą zostać koniecznie wyszczególnione i uwzględnione aktualnie obowiązujące ceny na rynku.

Prawie w każdym przypadku, przy oszacowanej szkodzie całkowitej, wypłacone odszkodowanie wiąże się z zaniżeniem wartości rynkowej pojazdu przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe. W takiej sytuacji koniecznie trzeba zweryfikować wycenę szkody czy została wyliczona prawidłowo, a otrzymane odszkodowanie zostało wypłacone w odpowiedniej wysokości. Na szczęście na rynku Polskim działa kancelaria odszkodowawcza SZYBKIPAY.PL – DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ, która bezpłatnie zweryfikuje działanie ubezpieczyciela i pomoże uzyskać jak najwyższe odszkodowanie jakie jest możliwe do uzyskania. Na koniec zaproponujemy dopłatę do zaniżonego odszkodowania z OC sprawcy lub konkretną ofertę odkupu szkody komunikacyjnej.

Zaniżone odszkodowanie przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe

Gdy zakończymy procedurę zgłaszanie szkody komunikacyjnej do Towarzystwa Ubezpieczeniowego, automatycznie zostanie przypisany likwidator szkody, który będzie odpowiedzialny za całą procedurę likwidacji szkody na uszkodzonym samochodzie. Należy pamiętać, aby podczas zgłaszania szkody do Towarzystwa Ubezpieczeniowego poprosić osobę przyjmującą zgłoszenie, aby na wskazane miejsce koniecznie przyjechał mobilny rzeczoznawca samochodowy na oględziny uszkodzonego pojazdu. Po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu i miejsca oględzin uszkodzonego samochodu, mobilny rzeczoznawca przyjedzie osobiście i sporządzi pełną dokumentację szkody oraz dokumentację zdjęciową powstałych uszkodzeń na samochodzie. Gdy wszystkie dokumenty zostaną dostarczone przez rzeczoznawcę do Towarzystwa Ubezpieczeniowego zostanie sporządzona wycenę szkody tzw. kosztorys naprawy uszkodzonego samochodu.

Po tym wszystkim zostaje nam już tylko czekać na dostarczenie kosztorysu naprawy i decyzji o wypłacie odszkodowania przez ubezpieczyciela. Gdy otrzymasz informację od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, w której zostanie przesłana wycena szkody tzw. (KOSZTORYS), należy sprawdzić czy wszystkie elementy uszkodzone zostały w nim uwzględnione. W przypadku, gdy podejrzewasz, że otrzymałeś przyznane odszkodowanie zbyt niskie, prześlij otrzymane dokumenty do naszej kancelarii odszkodowawczej przez formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej w celu darmowej ich weryfikacji. Niestety, bardzo często dochodzi do sytuacji, w której Towarzystwa Ubezpieczeniowe zaniżają szkody komunikacyjne i wypłacają zaniżone odszkodowania poszkodowanym.

Możesz również próbować samemu odwoływać się od decyzji ubezpieczyciela lub założyć sprawę sądową. W takiej sytuacji przede wszystkim trzeba pamiętać, aby znaleźć profesjonalnego rzeczoznawcę samochodowego, który ustali o ile zostały obniżone świadczenia w kosztorysie szkody sporządzonym przez ubezpieczyciela. Niestety koszty takiego rzeczoznawcy samochodowego oraz sporządzenie takiej wyceny trzeba pokryć z własnej kieszeni, ponieważ Towarzystwa Ubezpieczeniowe nie zwracają pieniędzy za sporządzane wyceny. Bez wątpienia, jesteśmy pewni, że warto walczyć o pełną rekompensatę zaniżonej szkody oraz dopłatę pieniędzy do zaniżonego odszkodowania. Istotnym faktem jest że istnieją bardzo duże szanse na uzyskanie nawet dwukrotnie większej dopłaty do odszkodowania. Wystarczy przedstawić ubezpieczycielowi swoją adekwatną wycenę szkody na uszkodzonym pojeździe, aby otrzymać wyższe odszkodowanie od przyznanego i otrzymanego.

Sprawdzimy za darmo w jakiej wysokości należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania

Nawet jeżeli Towarzystwo Ubezpieczeniowe wypłaciło już zaniżone odszkodowanie z polisy OC lub AC możesz otrzymać od nas dodatkowe pieniądze!

Nasi specjaliści ds. odszkodowań bezpłatnie zferyfikują wycenę szkody tzw. kosztorys,
Bezpłatnie sprawdzimy wysokość dopłaty do zaniżonego odszkodowania,
Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z dopłatą do odszkodowania,
Szybko przedstawiamy Ci ofertę dopłaty do zaniżonego odszkodowania,
Dzięki naszej kancelarii otrzymujesz dopłatę do zaniżonego odszkodowania,
Po podpisaniu przez Ciebie umowy, wypłacimy Ci należne pieniądze,
Nie pobieramy żadnych opłat i prowizji od poszkodowanego Klienta,
Z nami nic nie ryzykujesz, tylko zyskujesz!

Uzyskaj z naszą kancelarią odszkodowawczą należne pieniądze za uszkodzony samochód nie z Twojej winy!

Wypłacimy dopłatę do odszkodowania nawet w przeciągu 24h od otrzymania wymaganych dokumentów,
Średnio dopłacamy ok. 4 000 zł do szkód komunikacyjnych z OC sprawcy,
Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę każdego Klienta,
Z nami szybko i bezpiecznie otrzymasz dodatkowe pieniądze do zaniżonej szkody i będziesz mógł spać spokojnie.

Nie rezygnuj z dopłaty do zaniżonego odszkodowania

Bardzo często dochodzi do sytuacji, gdy otrzymamy decyzję za szkodę komunikacyjną od ubezpieczyciela o przyznanym odszkodowaniu to mamy wrażenie, że przyznane odszkodowanie zostało sporo zaniżone. Najczęściej w takiej sytuacji machamy na to ręką, ustępujemy i nie walczymy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym o swoje dodatkowe pieniądze do zaniżonej szkody. Bardzo szybko zniechęcamy się i rezygnujemy z dochodzenia swoich praw oraz tego, co nam się po prosto należy od ubezpieczyciela. Warto zauważyć, że często z braku wiedzy rezygnujemy z otrzymania dodatkowych pieniędzy jakim jest dopłata do zaniżonego odszkodowania. W rezultacie będąc w takiej sytuacji dochodzimy najczęściej do wniosku, że wolimy mieć święty spokój, niż szarpać się o dodatkowe pieniądze z dużą korporacją jaką jest Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Najzwyczajniej poprostu chcemy spać spokojnie!

Uzyskiwaniem dopłat do zaniżonych odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych zajmują się kancelarie odszkodowawcze takie jak nasza. Przeprowadzimy całą procedurę od A do Z, związaną z uzyskaniem jak najwyższego odszkodowania od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Zajmiemy się również wszystkimi formalnościami od początku do końca. A na koniec, gdy zaistnieje potrzeba napiszemy pozew i skierujemy sprawę na drogę postępowania sądowego przeciwko Towarzystwu Ubezpieczeniowemu. Będziemy reprezentować poszkodowanego przed sądem jako strona w sprawie.

Podsumowując Towarzystwa Ubezpieczeniowe zbijają fortunę na niewiedzy osób poszkodowanych. Gdy odpuszczamy sprawę związaną z wypłaconym zaniżonym odszkodowaniem, okradamy tak naprawdę samych siebie. Dlaczego tak się dzieje? Najczęściej powodem takiego postępowania jest nieznajomość prawa i zasad panujących w kancelariach odszkodowawczych przez osoby poszkodowane. Strach przed ryzykiem i długotrwałym procesem sądowym, że dopłata do odszkodowania nie zostanie zasądzona na kożyść poszkodowanego.

Aby otrzymać dopłatę do odszkodowania wyślij dwa dokumenty

W celu uzyskania darmowej weryfikacji szkody oraz przeliczenia wysokości dopłaty do zaniżonego odszkodowania wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej. Załącz w nim dwa wymagane dokumenty:

Wycenę szkody tzw. (KOSZTORYS),
Decyzję o przyznaniu odszkodowania,

Potrzebujemy te dwa dokumenty w celu weryfikacji Twojej szkody oraz przeliczenia wyceny dopłaty do zaniżonego odszkodowania. Pozostaw koniecznie swój numer telefonu do kontaktu z naszej strony. Po szczegółowej analizie przesłanych dokumentów skontaktujemy się z propozycją dopłaty do zaniżonego odszkodowania!

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie dopłat do odszkodowań z OC sprawcy oraz darmowego przeliczania zaniżonych kosztorysów powypadkowych z OC sprawcy.

Nasi specjaliści bezpłatnie przeanalizują Twoją sprawę,
Szybko przedstawiamy Ci ofertę dopłaty do zaniżonego odszkodowania,
Po podpisaniu przez Ciebie umowy, wypłacimy Ci należne pieniądze,
Dzięki naszej kancelarii otrzymujesz dopłatę do zaniżonego odszkodowania,
Średnio dopłacamy ok. 4 000 zł nawet w ciągu 24h.

Dzięki naszej kancelarii SZYBKIPAY.PL – DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ, możesz otrzymać dodatkowe pieniądze do wypłaconego już odszkodowania! Zachęcamy do skorzystania z prostego i krótkiego formularza złoszeniowego dostępnego na naszej stronie internetowej w celu przesłania dokumentów. Przyspieszy to całą procedurę związaną z dopłatą do odszkodowania. Dzięki temu otrzymasz dopłatę pieniędzy jeszcze szybciej!

Zapraszamy również do kontaktu dzwoniąc pod nasz numerem telefonu +48 798-907-828 lub drogą mailową na kontakt@szybkipay.pl – UWAGA! Wysyłając wymagane dokumenty zwykłym mailem koniecznie w tytule maila podaj swój numer telefonu!

Otrzymałeś odszkodowanie? W 95% zostało zaniżone przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe!
Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? - Zadzwoń do nas!
ZADZWOŃ DO NAS!
PRZEPROWADZIMY DARMOWĄ WERYFIKACJĘ TWOJEGO ODSZKODOWANIA!

REALIZUJEMY DOPŁATY DO ZANIŻONYCH ODSZKODOWAŃ

Dopłaty do odszkodowań ALLIANZ

Dopłaty do odszkodowań
ALLIANZ

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań AVIVA

Dopłaty do odszkodowań
AVIVA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań AXA

Dopłaty do odszkodowań
AXA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań BALCIA

Dopłaty do odszkodowań
BALCIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań BEESAFE

Dopłaty do odszkodowań
BEESAFE

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań BENEFIA

Dopłaty do odszkodowań
BENEFIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań COMPENSA

Dopłaty do odszkodowań
COMPENSA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań CONCORDIA

Dopłaty do odszkodowań
CONCORDIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań CUPRUM

Dopłaty do odszkodowań
CUPRUM

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań ERGO HESTIA

Dopłaty do odszkodowań
ERGO HESTIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań EUROINS

Dopłaty do odszkodowań
EUROINS

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań EUROPA

Dopłaty do odszkodowań
EUROPA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań GENERALI

Dopłaty do odszkodowań
GENERALI

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań GOTHAER

Dopłaty do odszkodowań
GOTHAER

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań HDI

Dopłaty do odszkodowań
HDI

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań INTER POLSKA

Dopłaty do odszkodowań
INTER POLSKA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań INTERRISK

Dopłaty do odszkodowań
INTERRISK

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań LEADENHALL

Dopłaty do odszkodowań
LEADENHALL

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań LINK4

Dopłaty do odszkodowań
LINK4

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań LLOYDS

Dopłaty do odszkodowań
LLOYDS

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań MTU

Dopłaty do odszkodowań
MTU

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań PBUK

Dopłaty do odszkodowań
PBUK

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań POCZTOWE TUW

Dopłaty do odszkodowań
POCZTOWE TUW

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań POLISA ŻYCIE

Dopłaty do odszkodowań
POLISA ŻYCIE

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań PROAMA

Dopłaty do odszkodowań
PROAMA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań PZU

Dopłaty do odszkodowań
PZU

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań RESO

Dopłaty do odszkodowań
RESO

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań TUW

Dopłaty do odszkodowań
TUW

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań TUZ

Dopłaty do odszkodowań
TUZ

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań UFG

Dopłaty do odszkodowań
UFG

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań UNIQA

Dopłaty do odszkodowań
UNIQA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań WARTA

Dopłaty do odszkodowań
WARTA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań WIENER

Dopłaty do odszkodowań
WIENER

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
Dopłaty do odszkodowań YOU CAN DRIVE

Dopłaty do odszkodowań
YOU CAN DRIVE

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz specjalista ds. odszkodowań oddzwoni do Ciebie w sprawie zaniżonej SZKODY lub DOPŁATY do zaniżonego odszkodowania.

Dopłata do odszkodowania nawet tego samego dnia

Opinie naszych klientów

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnij poniższy formularz. Przeprowadzimy szczegółową ekspertyzę Twojego zaniżonego kosztorysu i skontaktujemy się z Tobą z propozycją DOPŁATY do otrzymanego zaniżonego odszkodowania.
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!


(Możesz załączyć kilka plików jednocześnie.)
Załącz tutaj dwa dokumenty:
1. WYCENA SZKODY tzw. (KOSZTORYS),
2. DECYZJA O PRZYZNANIU ODSZKODOWANIA.

Dopłaty do odszkodowań OC i AC - Zaniżone odszkodowanie - Odkup szkód OC i AC - Odkup odszkodowań - Odszkodowania OC i AC
Dopłaty do odszkodowań OC i AC - Odkup odszkodowań - Zaniżone odszkodowanie - SZYBKIPAY.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIPAY.PL - DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ
DOPŁATA DO ODSZKODOWAŃ
ODKUP ODSZKODOWAŃ
ZANIŻONE ODSZKODOWANIE
ODSZKODOWANIA OC I AC

tel. +48 798-034-902
e-mail: kontakt@szybkipay.pl

Copyright © 2012-2021. All Rights Reserved.