ZADZWOŃ!PRZEŚLIJ!
Dopłaty do odszkodowań OC i AC - Zaniżone odszkodowanie - Odkup szkód OC i AC - Odkup odszkodowań - Odszkodowania OC i AC
Dopłaty do odszkodowań OC i AC - Zaniżone odszkodowanie - Odkup szkód OC i AC - Odkup odszkodowań - Odszkodowania OC i AC

TUW Dopłaty do odszkodowań

TUW Dopłaty do odszkodowań

Dopłaty do odszkodowań TUW
TUW Dopłaty do odszkodowań

DANE ADRESOWE:
TUW Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych
ul. Henryka Raabego 13
02-793 Warszawa
DANE KONTAKTOWE:
tel: +48 (22) 545-39-50
Strona web: www.tuw.pl
UZYSKAJ DOPŁATĘ DO ODSZKODOWANIA TUW Z SZYBKIPAY.PL
Otrzymałeś odszkodowanie? W 95% zostało zaniżone przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe!
TUW Dopłaty do odszkodowań
ZADZWOŃ DO NAS!
PRZEPROWADZIMY DARMOWĄ WERYFIKACJĘ TWOJEGO ODSZKODOWANIA!
DARMOWA ANALIZA KOSZTORYSU ONLINE Z SZYBKIPAY.PL

Sprawdź wysokość dopłaty do zaniżonego odszkodowania!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ONLINE

Wypełnij krótki formularz. Przeprowadzimy szczegółową ekspertyzę Twojego zaniżonego kosztorysu i skontaktujemy się z Tobą z propozycją DOPŁATY do otrzymanego zaniżonego odszkodowania.

Dopłaty do odszkodowań OC i AC

Nasza kancelaria proponuje dopłaty do odszkodowań OC i AC w zamian za odkup zaniżonej szkody. Jeżeli miałeś kolizję w przeciągu ostatnich 3 lat i otrzymałeś odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia komunikacyjnego od Towarzystwa Ubezpieczeniowego na naprawę samochodu – w 95% ubezpieczyciel zaniżył szkodę i wypłacił zaniżone odszkodowanie. Nasza kancelaria odszkodowawcza proponuje odkup zaniżonych szkód komunikacyjnych oraz dopłatę pieniędzy do zaniżonych odszkodowań – SKUPUJEMY SZKODY DO 3 LAT WSTECZ!

Chcesz uzyskać dopłatę do odszkodowania OCAC lub NNW? Skontaktuj się z naszą kancelarią odszkodowawczą dzwoniąc pod nasz numer telefonu +48 575-454-424 lub wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej. Załącz w nim dwa dokumenty, które otrzymałeś od Towarzystwa Ubezpieczeniowego:

 1. Wycenę szkody (tzw. KOSZTORYS).
 2. Decyzję o przyznaniu odszkodowania.

Nasi specjaliści ds. odszkodowań zweryfikują przesłane dokumenty oraz sporządzą prawidłową kalkulację szkody. Następnie po ustaleniu kwoty dopłaty do zaniżonego odszkodowania i jej akceptacji dokonamy wypłaty pieniędzy. Podstawą dopłaty do zaniżonego odszkodowania jest zawarcie umowy cesji wierzytelności, dzięki której będziemy mogli dochodzić dalszych roszczeń od ubezpieczyciela w związku z zaniżonym odszkodowaniem. Dzięki nam zaoszczędzisz swój cenny czas, a wszystkie formalności związane z dopłatą do odszkodowania załatwimy za Ciebie.

Darmowa weryfikacja Twojej szkody

Kancelaria odszkodowawcza SZYBKIPAY.PL – DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ za darmo zweryfikuje każdy przesłany zaniżony kosztorys sporządzony przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Jeśli nie jesteś zadowolony z otrzymanego odszkodowania od ubezpieczyciela powierz nam swoją sprawę. Nasi specjaliści ds. odszkodowań ustalą czy wypłacono właściwą wysokość odszkodowania oraz sprawdzą czy ubezpieczyciel rozliczył prawidłowo szkodę. Po przesłaniu wymaganych dokumentów szybko uzyskasz wycenę zawierającą zarówno kalkulację kosztów naprawy sporządzoną wg. obowiązujących standardów, jak i wycenę samochodu przed i po szkodzie.

Wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej załącz w nim dwa dokumenty, które otrzymałeś od ubezpieczyciela: wycenę szkody tzw. kosztorys oraz decyzję o wypłacie odszkodowania przyznaną przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe. Nasza kancelaria odszkodowawcza na podstawie tych dwóch dokumentów przeprowadzi darmową weryfikację szkody, a gdy będzie różnica zaproponuje dopłatę do zaniżonego odszkodowania.

Przesłanie dokumentów jeszcze nikogo do niczego nie zobowiązało. Po otrzymaniu dokumentów i weryfikacji szkody zaproponujemy kwotę dopłaty do zaniżonego odszkodowania. Jeśli będzie dla Ciebie satysfakcjonująca podpiszemy umowę cesji wierzytelności i zrealizujemy dopłatę do Twojej szkody. Otrzymasz od nas pieniądze szybkim przelewem nawet w ciągu 24h. W taki sposób szybko i bez zbędnych formalności uzyskasz dopłatę do zaniżonego odszkodowania. Zawarcie umowy cesji wierzytelności w późniejszym etapie upoważnia naszą kancelarię odszkodowawczą do dochodzenia od Towarzystwa Ubezpieczeniowego wypłaconej dopłaty do odszkodowania.

Na czym polegają dopłaty do odszkodowań

Stłuczki i kolizje drogowe to codzienność na polskich drogach i wielu kierowców doświadczyło tego niezbyt miłego zdarzenia. Wielu z nas doskonale wie jak przebiega cały proces likwidacji szkody, aż po wypłatę odszkodowania. Spisujemy oświadczenie sprawcy kolizji lub wzywamy Policję, która to wskazuje winnego zdarzenia drogowego. Następnie zgłaszamy szkodę do Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy zdarzenia, od którego otrzymujemy wyczerpującą instrukcję dalszego postępowania. Po kilku dniach odwiedza nas rzeczoznawca i sporządza protokół uszkodzeń naszego samochodu. W ciągu następnych kliku dni otrzymamy kalkulację tzw. kosztorys szkody uszkodzonego pojazdu. Do tego momentu zwykle wszystko przebiega dość sprawnie i bezproblemowo.

Najczęściej tzw. schody pojawiają się gdy, zaczynamy przeglądać otrzymaną kalkulację tzw. kosztorys szkody, który sporządziło Towarzystwo Ubezpieczeniowe. W szczególności na tym właśnie etapie dochodzimy do wniosku, że ubezpieczyciel zaniżył szkodę i przyznał nam zbyt niskie odszkodowanie. Otrzymanie zaniżonego odszkodowania to zmora wielu kierowców i właścicieli uszkodzonych samochodów na wskutek zdarzeń drogowych. Przyznane zaniżone odszkodowanie przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe często nie pokrywa faktycznych kosztów naprawy oraz przywrócenia pojazdu do stanu sprzed kolizji lub wypadku drogowego.

Jeśli kolejne odwołanie od decyzji ubezpieczyciela likwidującego szkodę na uszkodzonym samochodzie przynosi odmowę i niezadowalający rezultat, właściciel pojazdu najczęściej musi sam dochodzić zaniżonego odszkodowania na drodze sądowej na własną rękę. Niestety ta sytuacja zmusza każdego poszkodowanego do poniesienia dodatkowych kosztów takich jak: założenie sprawy sądowej, powołanie biegłego sądowego, przeliczenie zaniżonego kosztorysu szkody u specjalisty itp. W związku z tym, te podjęte czynności powodują znaczne wydłużenie czasu oczekiwania na należne pieniądze za szkodę od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Oprócz tego procesu jest jeszcze jedna możliwa znacznie szybsza droga do otrzymania pełnego odszkodowania od ubezpieczyciela bez angażowania własnych środków finansowych, są to tzw. dopłaty do odszkodowań, które realizowane są przez naszą kancelarię odszkodowawczą SZYBKIPAY.PL – DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ.

Kto może starać się o dopłaty do zaniżonych odszkodowań?

O dopłaty do zaniżonych odszkodowań powinien starać się każdy poszkodowany, który nie jest zadowolony z wypłaconego zaniżonego odszkodowania przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe. W takim przypadku nikt nie musi podawać szczegółowych przyczyn ubiegania się o dodatkowe pieniądze do otrzymanego zaniżonego odszkodowania. Jeśli wypłacone odszkodowanie przez ubezpieczyciela m.in. nie wystarczyło na naprawę samochodu poszkodowany może starać się o dopłatę do odszkodowania w każdym przypadku.

Podstawowe warunki ubiegania się o dopłaty do zaniżonych odszkodowań przez poszkodowanych:

 • nie minęły 3 lata od zaistniałej szkody i decyzji Towarzystwa Ubezpieczeniowego,
 • osoba stwierdziła, że otrzymała zaniżone odszkodowanie od ubezpieczyciela,
 • gdy nie zawarto ugody z Towarzystwem Ubezpieczeniowym podczas likwidacji szkody,
 • osoba nie jest w pełni zadowolona z wysokości otrzymanego odszkodowania od Towarzystwa Ubezpieczeniowego,
 • w przypadku, kiedy właściciel samochodu zrezygnował z jego naprawy,
 • w przypadku, gdy uszkodzony samochód naprawiliśmy,
 • towarzystwo Ubezpieczeniowe rozliczało szkodę tzw. kosztorysowo,
 • niezależnie od tego czy stwierdzono szkodę całkowitą,
 • niezależnie od tego czy stwierdzono szkodę częściową,
 • w przypadku, kiedy uszkodzony samochód sprzedaliśmy,
 • gdy w sporządzonym kosztorysie likwidacji szkody zaistniały jakieś błędy dotyczące np. wyposażenia samochodu.

Trzeba pamiętać o tym, że osoba która sprzedała uszkodzony samochód może również starać się o dopłatę do odszkodowania. W takim przypadku istotną informacją jest wtedy fakt, że osoba na dzień uszkodzenia samochodu była właścicielem pojazdu. Jako wyróżniająca się kancelaria odszkodowawcza na tle konkurencji specjalizujemy się w uzyskaniu najwyższych dopłat do zaniżonych odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Aby otrzymać dopłatę do odszkodowania wyślij dwa dokumenty

W celu uzyskania darmowej weryfikacji szkody oraz przeliczenia wysokości dopłaty do zaniżonego odszkodowania wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej, załącz w nim dwa wymagane dokumenty:

 1. Wycenę szkody (tzw. KOSZTORYS).
 2. Decyzję o przyznaniu odszkodowania.

Potrzebujemy ich w celu weryfikacji Twojej szkody oraz przeliczenia wyceny dopłaty do zaniżonego odszkodowania. Pozostaw koniecznie swój numer telefonu do kontaktu z naszej strony, po szczegółowej analizie przesłanych dokumentów skontaktujemy się z propozycją dopłaty do zaniżonego odszkodowania.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie dopłat do odszkodowań z OC sprawcy oraz darmowego przeliczania zaniżonych kosztorysów powypadkowych z polisy OC sprawcy zdarzenia, jak i AC tzw. Autocassco.

 • Nasi specjaliści ds. odszkodowań bezpłatnie przeanalizują każdą sprawę,
 • szybko przedstawiamy ofertę dopłaty do zaniżonego odszkodowania OC i AC,
 • po podpisaniu umowy, wypłacimy należne pieniądze,
 • dzięki naszej kancelarii odszkodowawczej otrzymasz dopłatę do zaniżonego odszkodowania OC i AC,
 • średnio dopłacamy ok. 4 000 zł nawet w ciągu 24h.

Dzięki naszej kancelarii odszkodowawczej SZYBKIPAY.PL – DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ, możesz otrzymać dodatkowe pieniądze do wypłaconego już odszkodowania. Zachęcamy do skorzystania z prostego i krótkiego formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie internetowej w celu przesłania dokumentów. Przyspieszy to całą procedurę związaną z weryfikacją zaniżonej szkody oraz z dopłatą do zaniżonego odszkodowania. Dzięki temu otrzymasz dopłatę pieniędzy do odszkodowania jeszcze szybciej!

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego dzwoniąc pod nasz numer +48 575-454-424 lub drogą mailową na adres: kontakt@szybkipay.pl – UWAGA! Wysyłając wymagane dokumenty zwykłym mailem koniecznie w tytule maila podaj swój numer telefonu, ułatwi to nam rejestrację Twojej sprawy w naszym systemie.

Otrzymałeś odszkodowanie? W 95% zostało zaniżone przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe!
Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? - Zadzwoń do nas!
ZADZWOŃ DO NAS!
PRZEPROWADZIMY DARMOWĄ WERYFIKACJĘ TWOJEGO ODSZKODOWANIA!

REALIZUJEMY DOPŁATY DO ZANIŻONYCH ODSZKODOWAŃ

Dopłaty do odszkodowań ACCREDITED

Dopłaty do odszkodowań
ACCREDITED

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań AGRO UBEZPIECZENIA

Dopłaty do odszkodowań
AGRO UBEZPIECZENIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań ALLIANZ

Dopłaty do odszkodowań
ALLIANZ

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań AVIVA

Dopłaty do odszkodowań
AVIVA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań AXA

Dopłaty do odszkodowań
AXA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań BALCIA

Dopłaty do odszkodowań
BALCIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań BEESAFE

Dopłaty do odszkodowań
BEESAFE

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań BENEFIA

Dopłaty do odszkodowań
BENEFIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań COMPENSA

Dopłaty do odszkodowań
COMPENSA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań CONCORDIA

Dopłaty do odszkodowań
CONCORDIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań CUPRUM

Dopłaty do odszkodowań
CUPRUM

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań ERGO HESTIA

Dopłaty do odszkodowań
ERGO HESTIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań EUROINS

Dopłaty do odszkodowań
EUROINS

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań EUROPA

Dopłaty do odszkodowań
EUROPA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań GENERALI

Dopłaty do odszkodowań
GENERALI

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań GOTHAER

Dopłaty do odszkodowań
GOTHAER

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań HDI

Dopłaty do odszkodowań
HDI

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań INTER POLSKA

Dopłaty do odszkodowań
INTER POLSKA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań INTERRISK

Dopłaty do odszkodowań
INTERRISK

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań LEADENHALL

Dopłaty do odszkodowań
LEADENHALL

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań LINK4

Dopłaty do odszkodowań
LINK4

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań LLOYDS

Dopłaty do odszkodowań
LLOYDS

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań MTU

Dopłaty do odszkodowań
MTU

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań PBUK

Dopłaty do odszkodowań
PBUK

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań POCZTOWE TUW

Dopłaty do odszkodowań
POCZTOWE TUW

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań POLISA ŻYCIE

Dopłaty do odszkodowań
POLISA ŻYCIE

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań PROAMA

Dopłaty do odszkodowań
PROAMA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań PZU

Dopłaty do odszkodowań
PZU

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań RESO

Dopłaty do odszkodowań
RESO

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań TRASTI

Dopłaty do odszkodowań
TRASTI

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań TUW

Dopłaty do odszkodowań
TUW

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań TUZ

Dopłaty do odszkodowań
TUZ

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań UFG

Dopłaty do odszkodowań
UFG

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań UNIQA

Dopłaty do odszkodowań
UNIQA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań WARTA

Dopłaty do odszkodowań
WARTA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań WEFOX

Dopłaty do odszkodowań
WEFOX

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań WIENER

Dopłaty do odszkodowań
WIENER

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań YOU CAN DRIVE

Dopłaty do odszkodowań
YOU CAN DRIVE

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz specjalista ds. odszkodowań oddzwoni do Ciebie w sprawie zaniżonej SZKODY lub DOPŁATY do zaniżonego odszkodowania.

Dopłata do odszkodowania nawet tego samego dnia

Opinie naszych klientów

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnij poniższy formularz. Przeprowadzimy szczegółową ekspertyzę Twojego zaniżonego kosztorysu i skontaktujemy się z Tobą z propozycją DOPŁATY do otrzymanego zaniżonego odszkodowania.
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!

Dopłaty do odszkodowań OC i AC - Zaniżone odszkodowanie - Odkup szkód OC i AC - Odkup odszkodowań - Odszkodowania OC i AC
Dopłaty do odszkodowań OC i AC - Odkup odszkodowań - Zaniżone odszkodowanie - SZYBKIPAY.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIPAY.PL - DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ
DOPŁATA DO ODSZKODOWAŃ
ODKUP ODSZKODOWAŃ
ZANIŻONE ODSZKODOWANIE
ODSZKODOWANIA OC I AC

tel. +48 575-454-424
e-mail: kontakt@szybkipay.pl

Copyright © 2012-2024. All Rights Reserved.