ZADZWOŃ!PRZEŚLIJ!
Dopłaty do odszkodowań OC i AC - Zaniżone odszkodowanie - Odkup szkód OC i AC - Odkup odszkodowań - Odszkodowania OC i AC
Dopłaty do odszkodowań OC i AC - Zaniżone odszkodowanie - Odkup szkód OC i AC - Odkup odszkodowań - Odszkodowania OC i AC

LINK4 Dopłata do odszkodowań

LINK4 Dopłata do odszkodowań

Dopłata do odszkodowań LINK4
LINK4 Dopłata do odszkodowań

DANE ADRESOWE:
LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa
DANE KONTAKTOWE:
tel: +48 (22) 444-44-44
Strona web: www.link4.pl
UZYSKAJ DOPŁATĘ DO ODSZKODOWANIA LINK4 Z SZYBKIPAY.PL
Otrzymałeś odszkodowanie? W 95% zostało zaniżone przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe!
LINK4 Dopłata do odszkodowań
ZADZWOŃ DO NAS!
PRZEPROWADZIMY DARMOWĄ WERYFIKACJĘ TWOJEGO ODSZKODOWANIA!
DARMOWA ANALIZA KOSZTORYSU ONLINE Z SZYBKIPAY.PL

Sprawdź wysokość dopłaty do zaniżonego odszkodowania!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ONLINE

Wypełnij krótki formularz. Przeprowadzimy szczegółową ekspertyzę Twojego zaniżonego kosztorysu i skontaktujemy się z Tobą z propozycją DOPŁATY do otrzymanego zaniżonego odszkodowania.

Zalety dopłat do odszkodowania

W procesie dopłaty do odszkodowania poszkodowany klient po bezpłatnej analizie sprawy i podpisaniu umowy otrzymuje dodatkowe pieniądze do wypłaconego zaniżonego odszkodowania. Taka forma dopłaty jednak znacznie różni się od tradycyjnego sposobu dochodzenia zaniżonego odszkodowania od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Poszkodowany klient otrzymuje pieniądze od razu od kancelarii odszkodowawczej jeszcze przed rozpoczęciem całego procesu sądowego. Dopłata do odszkodowania jest innowacyjnym rozwiązaniem, aby móc uzyskać dodatkowe pieniądze do wypłaconego zaniżonego odszkodowania przez ubezpieczyciela.

Dopłata do odszkodowań jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich poszkodowanych klientów ponieważ otrzymują oni od razu dopłatę do zaniżonego odszkodowania. Najważniejsze jest to, że poszkodowany nie będzie uczestniczył w dalszym postepowaniu sądowym, a wynik końcowy postępowania sądowego nie wpływa w żaden sposób na wysokość wypłaconej kwoty dopłaty do odszkodowania. Poszkodowany nie będzie musiał również zwracać kancelarii odszkodowawczej wypłaconej kwoty dopłaty do zaniżonego odszkodowania w przypadku przegrania procesu sądowego przez kancelarię odszkodowawczą.

Podstawową różnicą odkupu odszkodowania jest moment wypłaty pieniędzy dla poszkodowanego klienta ubiegającego się o należne odszkodowanie. W tradycyjnym sposobie właściciel uszkodzonego samochodu ciągle jest stroną w sprawie, a kancelaria odszkodowawcza tylko go reprezentuje. Natomiast w procesie dopłaty do odszkodowania klient przestaje być stroną w sprawie. W takiej sytuacji rolę przejmuje kancelaria odszkodowawcza z którą podpisało się umowę cesji wierzytelności. W wyniku czego cała sprawa dla klienta kończy się z chwilą podpisania umowy cesji wierzytelności i otrzymania dopłaty do odszkodowania od SZYBKIPAY.PL – DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ.

Dopłata do odszkodowania Ci się należy

Dla większości osób wszystkie stłuczki, kolizje czy wypadki wiążą się przede wszystkim z dużym stresem, nawet w przypadku kiedy sprawcą był ktoś inny. Złość, strach, zdenerwowanie i dezorientacja to emocje, które towarzyszą każdemu uczestnikowi takiego zdarzenia. Dodatkowo dochodzą jeszcze konieczne procedury, takie jak wezwanie policji czy spisanie wspólnego oświadczenia z przyznaniem się do winy. Kłopotem dla wielu osób może też być zgłoszenie szkody do Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy zdarzenia.

Bardzo rzadko właściciel uszkodzonego pojazdu ma świadomość, że kwotę odszkodowania, którą otrzymał, ubezpieczyciel zaniżył. W praktyce Towarzystwa Ubezpieczeniowe zdecydowaną większość wypłacanych odszkodowań zaniżają. W takiej sytuacji każdy może skorzystać z bezpłatnej analizy swojej szkody i możliwości otrzymania dopłaty do zaniżonego odszkodowania. Mała świadomość ludzi i strach przed zawiłymi procedurami są główną przyczyną braku podjęcia decyzji o możliwości skorzystania z dopłat do odszkodowań, które świadczą kancelarie odszkodowawcze.

Dopłaty do odszkodowań wiążą się głównie ze sprzedażą praw do szkody za ustaloną wcześniej kwotę w spisanej umowie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ pieniądze wypłacamy poszkodowanemu od razu. W takiej sytuacji nie musi on czekać na decyzję Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Wszystkie dalsze działania po podpisaniu umowy przejmuje nasza kancelaria odszkodowawcza, która odkupiła szkodę. Co ważne, poszkodowany nie musi się martwić tym czy kancelaria odszkodowawcza odzyska zwrot wypłaconych pieniędzy od Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Kancelaria odszkodowawcza może taki zwrot otrzymać dopiero po kilku, a nawet kilkunastu miesiącach od ubezpieczyciela. Będzie musiała ponieść dalsze ewentualne koszty sądowe, nawet wtedy, kiedy nie uda się uzyskać dopłaty do odszkodowania. Jak widać to dość ryzykowny biznes dla kancelarii odszkodowawczych. Trzeba podkreślić, że dopłaty do odszkodowań i odkup odszkodowań to idealne rozwiązanie dla właścicieli pojazdów, których kosztorysy naprawy zaniżyły Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Dopłaty do odszkodowań pozwalają bowiem na szybkie wypłacenie pieniędzy i uniknięcie długotrwałych procesów sądowych.

Zalety i wady dopłat do odszkodowań

Dopłaty do odszkodowań przynoszą zainteresowanym wiele korzyści, z których najważniejszą jest szybka dopłata pieniędzy do zaniżonego odszkodowania. W takim przypadku znika też problem związany z dalszymi kontaktami z Towarzystwem Ubezpieczeniowym i prowadzeniem z nim negocjacji. Jednocześnie odpada również udział w ewentualnych rozprawach sądowych. To bardzo ważne, szczególnie dla tych osób, które nie czują się na siłach, by brać w nich udział lub nie stać ich na nie pod względem finansowym. Wszystkie te czynności i obowiązki przejmuje kancelaria odszkodowawcza SZYBKIPAY.PL – DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ. W takiej sytuacji również poniesienie wszystkich kosztów sądowych zostaje po naszej stronie. Są to największe zalety przemawiające za tym by uzyskać dopłatę do zaniżonego odszkodowania i nie bać się korzystać z usług naszej kancelarii odszkodowawczej.

DOPŁATĘ DO ODSZKODOWANIA MOŻNA OTRZYMAĆ GDY:

 • sprawa odszkodowania nie jest starsza niż 3 lata,
 • nie zawarłeś ugody z Towarzystwem Ubezpieczeniowym,
 • szkodę rozliczono tzw. kosztorysowo,
 • zaniżone odszkodowanie wypłacono na konto,
 • nie jesteś zadowolony z otrzymanej wysokości odszkodowania,
 • naprawiłeś uszkodzony samochód,
 • zrezygnowałeś z naprawy uszkodzonego samochodu,
 • sprzedałeś uszkodzony samochód,
 • zgubiłeś pełną dokumentację szkody.

Jedyna wada dopłat do odszkodowań polega na tym, że poszkodowany uzyska na pewno niższą kwotę odszkodowania, niż gdyby sam osobiście skierował sprawę do sądu. W takim przypadku wiele osób zastanawia się, czy warto korzystać z dopłat do odszkodowań. Wszystko przemawia za tym, że takie rozwiązanie jest warte rozważenia w sytuacji, gdy poszkodowana osoba na pewno nie zdecydowałaby się na pójście do sądu albo, gdy kwota odszkodowania byłaby zbyt niska. Warto dodać, że w większości przypadków pieniądze na naprawę uszkodzonego samochodu są potrzebne natychmiast, a proces w sądzie mógłby toczyć się kilka miesięcy albo nawet kilka lat.

Dopłata do odszkodowań nie wpływa na wysokość ubezpieczenia OC

Przed staraniem się o dopłatę do odszkodowania powstrzymuje nas często myśl, że Towarzystwo Ubezpieczeniowe w którym ubezpieczamy pojazd zażąda płacenia większej składki OC. Mamy wrażenie, że jeżeli teraz odbierzemy od ubezpieczyciela to, co nam się należy i tak za to zapłacimy w przyszłości. Nic bardziej mylnego!

DOPŁATA DO ODSZKODOWAŃ NIE MA WPŁYWU NA:

 • wysokość składki ubezpieczenia OC ani AC,
 • nie stracisz wartości zniżek do ubezpieczenia OC i AC jakie posiadasz,
 • masz prawo kontynuować polisy OC jak i Autocasco.

Podsumowując, nasza kancelaria odszkodowawcza zajmująca się dopłatami do odszkodowań całą sprawę tak pokieruje, by poszkodowany nie stracił wypracowanych przez lata zniżek. Zatem nie grozi to podniesienie składki OC ani AC przez ubezpieczyciela. Dlatego nie bójmy się korzystać z możliwości otrzymania wyższego odszkodowania od kancelarii odszkodowawczej. Wiele obaw, które dręczą poszkodowanych i w rezultacie powstrzymują przed staraniem się o dopłatę do zaniżonego odszkodowania jest bezpodstawnych. Nasza kancelaria odszkodowawcza SZYBKIPAY.PL – DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ zajmuje się również takimi przypadkami. Jesteśmy w stanie bezboleśnie przejść przez cały proces dochodzenia należytej dopłaty do zaniżonego odszkodowania. Wszystkie wątpliwości, które targają osobami poszkodowanymi prowadzą tylko do jednego, że rezygnują z tego co im się należy.

Aby otrzymać dopłatę do odszkodowania wyślij dwa dokumenty

W celu uzyskania darmowej weryfikacji szkody oraz przeliczenia wysokości dopłaty do zaniżonego odszkodowania wypełnij prosty formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej, załącz w nim dwa wymagane dokumenty:

 1. Wycenę szkody (tzw. KOSZTORYS).
 2. Decyzję o przyznaniu odszkodowania.

Potrzebujemy ich w celu weryfikacji Twojej szkody oraz przeliczenia wyceny dopłaty do zaniżonego odszkodowania. Pozostaw koniecznie swój numer telefonu do kontaktu z naszej strony, po szczegółowej analizie przesłanych dokumentów skontaktujemy się z propozycją dopłaty do zaniżonego odszkodowania.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie dopłat do odszkodowań z OC sprawcy oraz darmowego przeliczania zaniżonych kosztorysów powypadkowych z polisy OC sprawcy zdarzenia, jak i AC tzw. Autocassco.

 • Nasi specjaliści ds. odszkodowań bezpłatnie przeanalizują każdą sprawę,
 • szybko przedstawiamy ofertę dopłaty do zaniżonego odszkodowania OC i AC,
 • po podpisaniu umowy, wypłacimy należne pieniądze,
 • dzięki naszej kancelarii odszkodowawczej otrzymasz dopłatę do zaniżonego odszkodowania OC i AC,
 • średnio dopłacamy ok. 4 000 zł nawet w ciągu 24h.

Dzięki naszej kancelarii odszkodowawczej SZYBKIPAY.PL – DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ, możesz otrzymać dodatkowe pieniądze do wypłaconego już odszkodowania. Zachęcamy do skorzystania z prostego i krótkiego formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej stronie internetowej w celu przesłania dokumentów. Przyspieszy to całą procedurę związaną z weryfikacją zaniżonej szkody oraz z dopłatą do zaniżonego odszkodowania. Dzięki temu otrzymasz dopłatę pieniędzy do odszkodowania jeszcze szybciej!

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego dzwoniąc pod nasz numer +48 575-454-424 lub drogą mailową na adres: kontakt@szybkipay.pl – UWAGA! Wysyłając wymagane dokumenty zwykłym mailem koniecznie w tytule maila podaj swój numer telefonu, ułatwi to nam rejestrację Twojej sprawy w naszym systemie.

Otrzymałeś odszkodowanie? W 95% zostało zaniżone przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe!
Otrzymałeś zaniżone odszkodowanie? - Zadzwoń do nas!
ZADZWOŃ DO NAS!
PRZEPROWADZIMY DARMOWĄ WERYFIKACJĘ TWOJEGO ODSZKODOWANIA!

REALIZUJEMY DOPŁATY DO ZANIŻONYCH ODSZKODOWAŃ

Dopłaty do odszkodowań ACCREDITED

Dopłaty do odszkodowań
ACCREDITED

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań AGRO UBEZPIECZENIA

Dopłaty do odszkodowań
AGRO UBEZPIECZENIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań ALLIANZ

Dopłaty do odszkodowań
ALLIANZ

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań AVIVA

Dopłaty do odszkodowań
AVIVA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań AXA

Dopłaty do odszkodowań
AXA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań BALCIA

Dopłaty do odszkodowań
BALCIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań BEESAFE

Dopłaty do odszkodowań
BEESAFE

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań BENEFIA

Dopłaty do odszkodowań
BENEFIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań COMPENSA

Dopłaty do odszkodowań
COMPENSA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań CONCORDIA

Dopłaty do odszkodowań
CONCORDIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań CUPRUM

Dopłaty do odszkodowań
CUPRUM

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań ERGO HESTIA

Dopłaty do odszkodowań
ERGO HESTIA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań EUROINS

Dopłaty do odszkodowań
EUROINS

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań EUROPA

Dopłaty do odszkodowań
EUROPA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań GENERALI

Dopłaty do odszkodowań
GENERALI

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań GOTHAER

Dopłaty do odszkodowań
GOTHAER

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań HDI

Dopłaty do odszkodowań
HDI

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań INTER POLSKA

Dopłaty do odszkodowań
INTER POLSKA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań INTERRISK

Dopłaty do odszkodowań
INTERRISK

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań LEADENHALL

Dopłaty do odszkodowań
LEADENHALL

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań LINK4

Dopłaty do odszkodowań
LINK4

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań LLOYDS

Dopłaty do odszkodowań
LLOYDS

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań MTU

Dopłaty do odszkodowań
MTU

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań PBUK

Dopłaty do odszkodowań
PBUK

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań POCZTOWE TUW

Dopłaty do odszkodowań
POCZTOWE TUW

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań POLISA ŻYCIE

Dopłaty do odszkodowań
POLISA ŻYCIE

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań PROAMA

Dopłaty do odszkodowań
PROAMA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań PZU

Dopłaty do odszkodowań
PZU

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań RESO

Dopłaty do odszkodowań
RESO

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań TRASTI

Dopłaty do odszkodowań
TRASTI

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań TUW

Dopłaty do odszkodowań
TUW

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań TUZ

Dopłaty do odszkodowań
TUZ

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań UFG

Dopłaty do odszkodowań
UFG

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań UNIQA

Dopłaty do odszkodowań
UNIQA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań WARTA

Dopłaty do odszkodowań
WARTA

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań WEFOX

Dopłaty do odszkodowań
WEFOX

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań WIENER

Dopłaty do odszkodowań
WIENER

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!
Dopłaty do odszkodowań YOU CAN DRIVE

Dopłaty do odszkodowań
YOU CAN DRIVE

Bezpłatnie przeanalizujemy, jaka należy Ci się dopłata do zaniżonego odszkodowania!
SPRAWDŹ WYSOKOŚĆ DOPŁATY!

Pozostaw swój numer telefonu

Nasz specjalista ds. odszkodowań oddzwoni do Ciebie w sprawie zaniżonej SZKODY lub DOPŁATY do zaniżonego odszkodowania.

Dopłata do odszkodowania nawet tego samego dnia

Opinie naszych klientów

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnij poniższy formularz. Przeprowadzimy szczegółową ekspertyzę Twojego zaniżonego kosztorysu i skontaktujemy się z Tobą z propozycją DOPŁATY do otrzymanego zaniżonego odszkodowania.
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!

Dopłaty do odszkodowań OC i AC - Zaniżone odszkodowanie - Odkup szkód OC i AC - Odkup odszkodowań - Odszkodowania OC i AC
Dopłaty do odszkodowań OC i AC - Odkup odszkodowań - Zaniżone odszkodowanie - SZYBKIPAY.PL
Ta strona korzysta z zabezpieczenia SSL - połączenie jest bezpieczne!
SZYBKIPAY.PL - DOPŁATY DO ODSZKODOWAŃ
DOPŁATA DO ODSZKODOWAŃ
ODKUP ODSZKODOWAŃ
ZANIŻONE ODSZKODOWANIE
ODSZKODOWANIA OC I AC

tel. +48 575-454-424
e-mail: kontakt@szybkipay.pl

Copyright © 2012-2024. All Rights Reserved.